Центру для ветеранів у Рівному бути! Ще у місті запрацює Простір для молоді.
У Рівному відкриють Центр для ветеранів та Простір для молоді. Нині триває робота над ескізами. І Центр для ветеранів, і Молодіжний простір розташуються у центрі міста - на майдані Незалежності. Вибір саме цієї локації не випадковий, зазначає виконувач обов'язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Майбутні два центри облаштують у приміщеннях колишніх книгарень "Дружба" та "Знання", які місто здавало в оренду комунальному підприємству "Рівнекнига". Магазини закрили через збитковість, розповідає голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Тепер наші ветерани зможуть отримати потрібну допомогу в одному місці, а молодь матиме майданчик для своїх заходів, зазначає виконуючий обовязки міського голови Рівного Віктор Шакирзян. Наразі приміщення проходять процедуру повернення у комунальну власність.