ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному відкрилась виставка, присвячена подіям Другої світової війни

У Рівному відкрилась виставка, присвячена подіям Другої світової війни.

Про це повідомила Рівненська обласна рада.

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині». Вона включає в себе стенди та відео зі спогадами учасників подій.

 Проєкт розповідає про події 1939 – 1945 років, що відбувалися на території теперішніх Волинської, Рівненської та півночі Тернопільської областей. А також як насильство часів Другої світової війни вплинуло на місцевих мешканців.

За задумами організаторів, добу радянських та нацистських репресій краще всього представити через призму спогадів різних людей, зокрема, з точки зору поляків, українців та євреїв. Що вони, власне, і зробили.

Для цього були опрацьовані розповіді очевидців та очевидиць, світлини, документи з українських та зарубіжних архівів. Багато з них вперше представлені в Україні.

Виставка триватиме до 30 березня.

Читайте також: