Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбувся турнір з кіберфутболу (ВІДЕО)

Віртуальний футбол. Озброївшись джойстиками 56 учасників взяли участь у змаганнях з кіберфутболу. Доки одні грають – інші чекають. Серед них і Влад. На такі змагання він прийшов вперше. «Я Fifa граю на вихідних. В суботу, неділю з друзями зустрічаюся граю. Турніри свої влаштовуємо. В друга вдома. Один проти одного граємо, - каже Влад Стеценко – учасник турніру.

Усіх учасників поділили на 12 груп по 5 чоловік. Двоє кращих з кожної групи виходили у наступний раунд і так до фіналу. Головний приз плейстейшн 4. 

«Ми організовуємо цей турнір задля того, щоб показати, що ми є, ми розвиваємо спорт, ми сприяємо розвитку спорту. Залучаємо до цього молодь.», - Ілля Матвійчук – каже організатор турніру 

Ілля каже, проведення турніру обходиться у чималу суму. Найбільше йде на оренду зали та призи. Цей турнір підтримав очільник ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. Він поспілкувався з учасниками та зазначив, якщо молодь за такий спорт, то міська влада має його підтримувати. 

«Саме IT-технології і такий активний кіберспорт його треба підтримувати і давати можливість йому розвиватися. Я також хотів би, щоб спорт між обласними центрами відбувався.», -  каже Віктор Шакирзян – голова ГО «Рівне Разом»

Кіберспорт в Україні цьогоріч офіційно визнали спортом. Втім підтримки ні від центральної, ні від місцевих влад він досі немає.

https://www.youtube.com/watch?v=HY-5FCSJY-4&ab_channel=ITVmediagroup

 

Читайте також: