Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбувся Олімпійський день бігу (ВІДЕО)

Понад півтисячі учасників від дошкільнят до ветеранів взяли участь в «Олімпійському дні бігу». Традиційне спортивне свято відбулося в міському парку імені Тараса Шевченка. Там побувала і наша знімальна група.

https://www.youtube.com/watch?v=Pvqof-sVFKY

Цьогорічна випускниця дитячого садочку Соломія Бородай, донька відомого в Рівному спідвеїста Олександра, стала переможницею першого забігу традиційного свята «Олімпійський день бігу». В ньому змагалися наймолодші дівчатка дошкільного віку.

Загалом же в рамках спортивного свята відбулося близько двадцяти забігів, в якому брали участь діти різних вікових груп, молодь, студенти, а на десерт на дистанцію вийшли дорослі аматори та ветерани. Переможцем цього заключного забігу став вчитель фізкультури 25 рівненської школи Іван Мороз.

Олімпійське свято не обмежилось лише забігами. Від початку учасники провели традиційну розминку, а згодом, діти та всі присутні паралельно брали участь в різних конкурсах та естафетах.

В підтримку девізу спортсменів-олімпійців, «Головне не перемога, а участь» всі учасники рівненського дня бігу отримали призи та подарунки від представництва Національного олімпійського комітету у Рівненській області. Та разом побажали перемог українським спортсменам на Олімпійських іграх, які в кінці липня стартують в Токіо. Рівненщину на цих змаганнях представлятимуть плавець Михайло Романчук та стрілець Олег Омельчук.

Читайте також: