Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбудеться вечір фортепіанної музики

Спрравжній вечір фортепіанної музики відбудеться 26 жовтня о 19 год у органному залі. На глядачів чекає концерт Академічного камерного оркестру (головний диригент Юрій Скрипник) та львівської піаністки Меланії Макаревич.

Львів`янка Меланія Макаревич - випускниця Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Лауреат Міжнародного конкурсу-фестивалю «Gates of Hope” (Ізраїль), VI Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Дваріонаса ( Литва), відзнаки III Міжнародного форуму піаністів (Польща). Активно виступає з фортепіанними речиталями, камерними ансамблями та концертами з оркестром на кращих сценах України, а також Польщі, Франції та Німеччини.

Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії (Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії) заснований у 1975 році. Репетуар Рівненського камерного оркестру охоплює три з половиною століття музичної історії і по суті є антологію камерної оркестрової музики: від творів Й.С.Баха та композиторів його епохи до найновіших творів, написаних сучасними композиторами світу спеціально для оркестру.

Читайте також: