Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбудеться благодійний ярмарок: на що збиратимуть (ВІДЕО)

Наш обов'язок усіма силами допомагати. Якщо не на фронті то у тилу. У неділю 2 жовтня в парку житлового комплексу "На Щасливому" мешканці влаштовують благодійний ярмарок, виручені кошти планують спрямувати на придбання автомобіля нашим захисникам у Херсоні.

З 24 лютого життя кожного безповоротно змінилось. Буденність стала не важлива, в пріорітеті лише допомога. Відтак, рівняни будучи у тилу почали вигадувати способи, як зібрати кошти для наших збройних сил. Сергій Ляховчук разом із сусідами одразу влаштували онлайн ярмарок між мешканцями їхнього житлового комплексу, кошти з якого спрямували на покупку автомобіля нашим захисникам. Згодом, вони збирали гроші на їжу, теплий одяг та тепловізор. Тепер же, знову планують купити автомобіль.

Як розповідає Юлія Павлюк, коли відкривали збір, хвилювались чи вдасться їм отримати необхідну суму. Однак згодом зрозуміли, працюють у правильному напрямку, адже всього за три тижні їм вдалось придбати автомобіль, який передали на південь України. Нажаль, автівки у Херсоні не слугують довго, остання проїздила всього 11 днів. Тому, час має значення. Саме для цього сусіди вирішили влаштувати ярмарок, на якому планують зібрати усю необхідну суму на покупку нового помічника нашим військовим.

Мешканці житлового комплексу таку ініціативу підтримують. Кажуть людям ярмарок піде на користь, адже сама думка, причетності до наближення нашої перемоги надзвичайно мотивує.

Мешканці житлового комплексу "На Щасливому" запрошують усіх небайдужих рівнян та гостей міста приєднатись до благодійного ярмарку у неділю 2 жовтня об 11 годині в парку житлового комплексу. Кожен може стати маленькою частинкою великої перемоги.

Читайте також: