У Рівному обліку в Служба у справах дітей м.Рівне перебуває 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені.
Про це повідомили у Рівненській міській раді.
"Також на обліку перебуває 6 родин, які виявили бажання усиновити дитину. Вони пройшли відповідне навчання та отримали позитивний висновок про можливість бути усиновлювачами.Протягом цього року фахівці вже призначили опіку над 16 дітками, що в силу життєвих обставин залишилися без батьків. Серед них є двоє дітей і з тимчасово окупованих територій", - йдеться у повідомленні.
Порядок усиновлення діток на час воєнного стану - не змінився.
Охочі можуть звертатись у Службу у справах дітей Рівнеради за телефоном +38 096 964 3926.
"Знаю, щоб стати батьками - чимало родин проходять довгий і не простий шлях. Але пам'ятайте, що світ може не змінитися, якщо ви усиновите дитину, але для цієї дитини ви точно зміните увесь її світ," - відзначила заступниця начальника Служби Світлана Перетятко.