Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному створили першу в місті сім'ю патронатних вихователів (ВІДЕО)

 Демонтаж незаконно встановлених гаражів, створення спостережних рад при закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради та сімей патронатних вихователів. Це далеко не повний перелік питань, які сьогодні розглядали на засіданні виконавчого комітету Рівнеради. Що викликало найбурхливіше обговорення, - у нашому матеріалі.

 

Зі звернення голови ОСББ "Шухевича - 2" розпочалося сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Рівнеради. Демонтаж незаконно встановлених гаражів в сквері біля будинку №2 на вулиці Шухевича, мав бути здійснений до 13 січня 2022 року. Та голова ОСББ просив скасувати таке рішення.

Тож розгляд питання перенесли на наступне засідання міськвиконкому. За словами міського голови, демонтаж незаконно встановлених гаражів - процедура, яка здійснюється задля зручності та комфорту міста.

Окрім того, у Рівному створили першу в місті сім'ю патронатних вихователів. 

Рішення прийняли одноголосно. І першими патронатними вихователями стала родина Грищуків.

Окрім цього, на засіданні обговорили й створення спостережних рад при закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради. Зокрема дискусію викликала процедура їх формування та конкурс відбору кандидатів. 

Це питання буде винесене на сесію міської ради. Там і буде прийняте остаточне рішення щодо 4 спостережних рад при закладах охорони здоров'я у Рівному.

Читайте також: