Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному стартував Veres junior league (ВІДЕО)

Межі лише у нашій голові. Рівненський "Верес" запустив масштабний проєкт - "Верес джуніор ліг". Своєрідний дитячий чемпіонат стартував цими вихідними. У ньому беруть участь понад 70 команд семи вікових категорій.

Сім вікових категорій. Понад 70 учасників і понад два місяці безперервного дитячого футболу. У Рівному стартував "Veres junior league". Перший свій поєдинок в рамках ліги грають юнаки із Костопільського обласного ліцею. Суперник команда "Олімп" з Олександрії. Об'єднана вікова категорія 2008/09. Костопільчани без проблем перемагають.

Усі матчі проходять на штучних полях в обласному центрі - це навчально-тренувальна база Вереса та стадіон "Форт". Гратимуть щотижня у суботу та неділю. Представлені всі вікові категорії, розпочинаючи із восьмирічних юнаків і завершуючи п'ятнадцятирічними. Змагаються команди із різних куточків Рівненщини.

Футболісти від 2012 по 2015 роки народження грають два тайми по 15 хвилин. Старші - два по двадцять. За один ігровий день на команду за планом має припадати мінімум два матчі. Тренери, котрі привезли свої колективи, кажуть: такої ліги на Рівненщині бракувало. Додають, цікаво буде простежити за розвитком юнаків у матчах на тривалій дистанції. Зокрема наставник Костопільського обласного ліцею каже: це хороша нагода підготувати команду до всеукраїнських змагань.

Головний організатор ліги - народний клуб Верес. Президент команди каже, турнір обійшовся в кругленьку суму. Аби він стартував, спершу провели благодійний аукціон, де зібрали більше мільйона гривень. Також "Верес" під ці змагання виграв грант від УЄФА. Усе в комплексі має допомогти Вересу не лише провести лігу, а й закласти фундамент під майбутню клубну академію.

Турнір триватиме більше двох місяців. У кожній віковій категорії визначать переможця. Разом із тим організатори розглядають і ще один варіант завершення змагань.

Читайте також: