Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному п`яний дебошир розбив скляну вітрину

Цими вихідними на одному з комерційних об’єктів Рівного стався прикрий випадок. У розпал робочого дня до приміщення зайшов нетверезий чоловік та всівся на лаві «відпочити».

Про це повідомляє пресслужба управління поліції охорони в Рівненській області.

Так вийшло, що інший відвідувач випадково його зачепив. І… понеслося - взаємні образи, лайка, стусани. П’яний дебошир не міг триматися на ногах і після чергового поштовху від опонента розпластався посеред кімнати. Саме в цей момент співробітниця закладу натиснула тривожну кнопку. Один з хуліганів тим часом вийшов з приміщення, а іншому присутні допомогли піднятись.

Замість подякувати за допомогу, дебелий чолов’яга розлютився не на жарт. Він з усієї сили почав гамселити вітрину кулаками. Кілька ударів - і по підлозі вже валялися тисячі друзків скла. Саме в цей момент до закладу забігли поліцейські охорони. Вони миттєво вгамували дебошира, одягли йому на руки кайданки та викликали слідчо-оперативну групу.

Від моменту натиску кнопки до приїзду правоохоронців пройшло рівно три хвилини. А уявіть, що могло б статися, якби кнопки виклику у закладі не було? Чи не почав би чоловік кидатись з кулаками на працівників та відвідувачів? Чи не заходів би він забрати в якості «моральної компенсації» гроші з каси? Цілком імовірно, йдетья у повідомленні.

Читайте також: