Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному провели змагання із стрітболу (ВІДЕО)

Стрітбол. У Рівному вперше з моменту повномасштабного вторгнення організували змагання для дітей із вуличного баскетболу. Участь взяли 11 команд. Тут і діти, які займаються баскетболом, а також ті, хто грає лише у дворі із друзями.

Спортивне життя потрохи повертається на вулиці та спортивні зали Рівного. Вперше з моменту повномасштабного вторгнення організували турнір серед дятей із вуличного баскетболу. Участь взяли 11 команд.

Шість команд в старшій групі - це 2005-2007 роки і п'ять команд 2008 і молодше. Участь можуть приймати як і дівчата, мікс і хлопці. Тобто, як їм захочеться, - головний суддя змагань Дмитро Бовсонюк.

Грають за коловою системою. Кожна команда у своїй віковій категорії має зіграти із усіма суперниками. Тринадцятирічна Софія Бровченко разом із трьома баскетболістками сформували суто дівочу команду. Попри те, що доводиться грати проти хлопці, каже, ні в чому не поступаються.

Грати не дуже важко, бо ми вищі і сильніші і ми були готові проти них грати, - грає у баскетбол Софія Бровченко.

Допомагають юним баскетболістам лідерка жіночої БК "Рівне" Вікторія Шматова та один із ключових гравців чоловічої команди Дмитро Тимощук.

Наша задача допомогти своїм командам. Десь підказати, десь підкрикнути, поділитися досвідом, щоб вони мали мотивацію займатися баскетболом, грати, змагатися між собою і вигравати призи, - гравець БК "Рівне" Дмитро Тимощук.

Організували турнір баскетбольний клуб "Рівне", Академія Сергія Ліщука та центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". У такий спосіб намагались відволікти дітей від війни та перевірити їхні вміння. Втім зібрати спортсменів було ще тим завданням.

Трошки було проблематично. Але всеодно, непогано - 11 команд. Ми думали, що буде менше. Але проводимо на хорошому рівні і далі, думаю, будемо радувати наших діток хорошими подіями, -  президент БК "Рівне"  Сергій Ліщук.

Також у БК "Рівне" анонсують баскетбольний поєдинок. Планують його провести у суботу 2 липня в ДЮСШ 4. Місцевий баскетбольний клуб зійдеться у протистоянні із суперліговим БК "Тернополем". Наразі сторони узгоджують усі деталі. Поєдинок буде благодійним. Усі кошти спрямують на ЗСУ.

 

Читайте також: