Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному продовжують реконструювати алею на вулиці Набережній (ВІДЕО)

Новою доріжкою алеї на вулиці Набережній уже прогулюються рівняни. Торік міська влада розпочала роботи з реконструкції скверу, тоді провели лише освітлення.

Загальна вартість – 25 млн гривень. У цьому році, я думаю, що ми ще перекинемо. Хочемо зробити алею, і те, що доріжки. З другого боку – алею і дитячий майданчик. Освітлення вже зроблено, - каже міський голова Рівного Володимир Хомко. 
Така ініціатива міської влади рівнянам до вподоби. Кажуть, що також у сквері не вистачає сучасних дитячих майданчиків.
Ми би хотіли, щоб тут чимскоріше був дитячий майданчик, щоб дуже швидко. Оскільки у нас дуже багато конфліктів із жителями прилеглих будинків, оскільки ми з дітьми йдемо гуляти туди, - розповідає рівнянка Наталія. 
Роботи з реконструкції Набережної планують проводити два роки. Міський голова Володимир Хомко каже, що спочатку завершать ремонт доріжок, а потім встановлять два майданчики.
Два майданчики, алея, просто зручне місце, сквер, чи парк, як хочете його назвіть. Буде покладена бруківка красива, чорнозем новий, все засіяне травою, місце для відпочинку, - каже Володимир Хомко. 
До слова, після реконструкції скверу по вулиці Набережній, міська влада планує розпочати роботи на рівненському Гідропарку.

Читайте також: