Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному презентують альманах «Повстанська ватра»

1 листопада, о 12.00 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація альманаху «Повстанська ватра». 

Як повідомляє відділ маркетингу РОМБ, це міжнародний мистецький авторський проєкт Тараса Більчука «Шляхами наших перемог» реалізований у рамках Всеукраїнського місячника «Край повстанської слави» (розпочав свою впевнену ходу на Рівненщині в повстанському селі Коршів Здолбунівського району 4 листопада 2010 року).

Альманах спрямований на осмислення патріотизму XX – XXI століття у діалозі з художниками, скульпторами, письменниками, які спостерігали, передчували і переживали зміни в житті України.

У збірнику також подано зразки декількох патріотичних листівок, які слугують джерелом вивчення історії певного періоду. Видання є особливим у плані дизайнерського підходу: книга має вкладку з поштівками, які можна використати як подарунок, відірвавши по спеціальній лінії згину. Ці листівки Тарас Більчук створив спільно з поетесою Іриною Мельник у 2017 році, де було поєднано картину і поезію. Саме Ірина презентуватиме альманах широкому загалу.

На захід запрошують молодь, літераторів, письменників, прихильників творчості та всіх бажаючих.

Читайте також: