Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному підрахували, скільки зібрала «Вервечка добра» (ВІДЕО)

У одному із дитячих садочків Рівного два тижні тому, запустили «Вервечку добра». Розпочали цим займатись діти 17 садочку. До акції долучались усі бажаючи. Яку суму вдалось зібрати для Рівненського онкогематологічного відділення, дізнавалась Олеся Джум. https://youtu.be/PP3nyOJs0No Два тижні тому 17 дитячий садочок, запустив «Вервечку добра». Для цього, було потрібно загорнути купюру сувійчиком, обгорнути папером на якому можна було написати та намалювати побажання діткам, перев’язати стрічкою та прив’язати до спільної мотузки.  

"Дуже необхідні такі акції в першу чергу для дітей, які виховуються в благодійності. В тому, що якщо в тебе щось є томи можеш трошечки пожертвувати іншим людям ким це справді необхідно. Для яких це насправді дуже велика допомога. Безмежно дякуємо садочкам які взяли участь в цій акції, таким чином вони змалечку виховують своїх вихованців, навчають їх тому, що допомога маленькою не буває," - каже Мар’яна Рева, керівниця БФ "Скарбниця Надії"
  До благодійної акції долучилось чимало дитсадків міста, також допомагали і пересічні рівняни. Директорка Ірина Кухарчук каже, сума не важлива, найважливішими були хороші слова.  
"Взяли участь,  звичайно наш садочок, 39, 40,52,32,1,2,28,35,43,37. Наш дуже гарно підтримав садочок з Нетішина « Пролісок» за числом 9. Підтримали дві школи – це 19 і 20. Підтримали наші сусіди, наші однодумці, це філія бібліотеки номер 3, нашої центральної бібліотеки міста Рівного," - каже Ірина Кухарчук, директорка ЗДО №17.
  Благодійна акція проводилась вперше, проте тепер за словами засновниці та директорки дитсадка Ірини Кухарчук, вона стане щорічною. А керівниця благодійного фонду «Скарбниця Надії», наголосила найбільша радість допомагати іншим:  
"В онковіділенні зараз немає препаратів цитузар, хіміотерапія, якій вартість одного флакону  біля тисячі гривень, немає кровоспинних препаратів онкоспар, ой октоплекс вартість близько 15 тисяч за флакон. Нещодавно одна мама купувала хіміотерапію онкоспар це біль 60 тисяч гривень. Це мама сама, але вони тільки почали лікування  і в них були ці кошти. Тобто потреби великі і коштів завжди не вистачає,"
  Від «Вервечки добра»  для Рівненського онкогематологічного відділення вдалось зібрати майже сто тисяч гривень. Шукайте нас ??? Офіційний сайт Соціальні мережі: ► Ми у Facebook ► Ми в Instagram ► Наш Telegram-канал

Читайте також: