Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному під стінами ОДА пікетували представники Федерації профспілок області (ВІДЕО)

Представники профспілкових організацій Рівненської області прийшли під стіни Рівненської ОДА.  Свою акцію вони називають попереджувальною. Вимагають не приймати новий законопроект про працю номер 2708 та законопроект щодо профспілок номер 2681.

У Рівному під стінами ОДА пікетували люди

Хочуть, аби ОДА та обласна рада направили їхні звернення Президенту, Кабміну та ВРУ.
 Микола Шершун - голова Федерації профспілок Рівненської області:  «Там абсолютно не йде мова про захист людей праці. Там є роботодавець, він Господь Бог і все вирішує. І приймає рішення такі, які він захоче. Не треба профспілкові комітети»
Також вимагають аби голова  Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третякова подала у відставку. Останньою краплею, говорить Микола Шершун стало висловлювання Галини Третякової щодо «дітей низької якості».
Галина Третякова - голова  Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів «А народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то, скажу жорстко, що ми отримуємо дітей низькою якості» Микола Шершун - голова Федерації профспілок Рівненської області:  «На сьогодні треба поставити, щоб убрати це ганьбище, яка нас зганьбила на весь світ Третякову. Для того, щоб знайти врешті-решт якесь порозуміння.»
Звернення учасники акції передали першому заступнику голови Рівненської  ОДА Сергію Подоліну та першому заступнику голови обласної ради Сергію Свисталюку.
Сергій Подолін - заступник голови Рівненської ОДА: «Влада Рівненщини підтримує людей праці. Ми розуміємо, що законодавство, яке пише Київ, не завжди відповідає інтересам громадян.» Сергій Свисталюк - заступник голови Рівненської обласної ради: «Однозначно засуджую ці слова, які були сказані головою Комітету. Чи емоційно, чи зумисно – це вже інше питання. Надіюся, що ВРУ почує пропозицію всіх профспілок України і тертя будуть усунуті.»
В акції взяли участь до 50-ти людей. Такі ж інформаційні протести сьогодні пройшли по всій території України.

Читайте також: