Видача свідоцтва про народження дитини прямо у пологовому. Отримати перші документи новонародженого тепер можна не покидаючи стіни медзакладу. В обласному центрі відкрили четверте віддалене робоче місце ЦНАПу. Цього разу у Рівненському пологовому будинку.
Отримати базові послуги у рамках програми "єМалятко" одразу після народження дитини тепер можна не виходячи із пологового будинку. Сьогодні у Рівному відкрили четверте віддалене робоче місце ЦНАПу. Нині, у перший день роботи, вже 5 родин скористалися послугами для отримання перших документів малюка. Серед них Роман та Ольга. У неділю у них народився син.
Відкрили віддалене робоче місце задля того, аби батьки не витрачали зайвий час на отримання перших документів немовлят. Як зазначили у пологовому будинку, за рік у їхньому закладі на світ з'являється 2 з половиною тисячі немовлят. Тож отримання послуг на місці - користуватиметься популярністю.
Батьки можуть отримати не лише свідоцтво про народження, а й ще до 10-ти державних послуг від різних органів влади.
До слова, із бюджету міста на облаштування віддаленого робочого місця кошти не витрачали. Про це подбали у самому пологовому будинку, а ось техніку отримали у рамках міжнародної допомоги.
Ініціативу із облаштування віддаленого робочого місця презентували ще три роки тому. Однак тоді процес зупинився, і проект не втілили в реальність. На заваді стала пандемія коронавірусу. Цього ж року навіть попри повномасштабне вторгнення - вдалося.