ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному перед судом постане військовослужбовець, який зґвалтував малолітню

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Обвинувачений, 21-річний житель обласного центру, у скоєному не зізнається та жодних показів не дає.

Про це повідомляє пресслужба поліції Рівненщини.

Слідчі Рівненського районного управління за процесуального керівництва військової прокуратури повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування особи, яка не досягла 14-ти років).

За результатами отриманих висновків експертиз та зібраній доказовій базі слідчі закінчили досудове розслідування та вчора, 31 березня, матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом скерували до суду.

Санкція інкримінованої обвинуваченому статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 10 до 15 років.

Нагадаємо, до поліції 10 листопада торік близько 10-ї ранку надійшло повідомлення від заступника директора однієї із рівненських шкіл: учениця розповіла, що поблизу закладу її зґвалтував невідомий чоловік.

Під час проведення оперативних розшукових заходів працівники карного розшуку Рівненського відділу поліції спільно з колегами обласного управління встановили особу зловмисника та затримали його на одній із вулиць обласного центру. Відповідно до освідування він був тверезий.

Відомо, що він і раніше потрапляв у поле зору правоохоронців: притягувався до адміністративної відповідальності за незаконне зберігання наркотичних речовин, а також відносно нього триває досудове розслідування за аналогічним фактом за статтею 309 КК України. 

Рівнянина одразу затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РІВНЕНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ МОЛИЛИСЬ ЗА МЕДИКІВ (ФОТО)

Шукайте нас ???

Офіційний сайт

Соціальні мережі:
► Ми у Facebook
► Ми в Instagram

► Наш Telegram-канал

Читайте також: