Radio
Online
Повiдомити новину

"Енджі Крейда": у Рівному з'явився альт-поп гурт

Яскраві, незвичні та «незалежні» – так можна охарактеризувати новий рівненський гурт «Енджі Крейда».

Попри те, що існує він менше року, учасники гурту вже записали кілька пісень, зняли три кліпи і готують перший альбом, який планують випустити у лютому.

Ангеліно, розкажіть, коли створили гурт? Чи випустили вже перший альбом та де його можна почути?

Гурт зібрався осінню. Записуєм пісню, знімає кліп. Три кліпа вже в мережі і на підході ще два. В лютому альбом, який буде продаватись на всіх платформах. А поки що, ютуб і відео, - розповіла співачка Ангеліна.

- А який стиль у музиці влучно характеризує ваші треки?

Я називаю це альт-поп. Тобто альтернативна поп-музика. Музика лягає досить приємно на вуха, але також депресивна, і не має зайвого блиску та комерції. Ще можна сказати, що Крейда справжня інді-співачка. Індепендет означає незалажна, та що робить все своїми силами.

Зображення може містити: одна або кілька осіб та смужки

Ваш гурт існує не так давно. З якими труднощами стикалися, чи завжди вдавалося швидко їх подолати?

Я чую всі свої недоліки, але фіксую їх на записах та в текстах. Українська естрада гірша за Болівуд. Таких співачок як Я, повинно бути тисячі. Але по факту я одна. З комплексами, угловата, чесна і великим бажання донести цю звичайність до якнайбільше людей.

– Розкажіть, чому гурт назвали саме «Енджі Крейда». Досить незвична назва. Ймовірно, є якась особлива історія?

Мене всі називають Енджі, бо моє ім'я Ангеліна. Я взагалі не вмію користуватись косметикою. Якось намастила обличчя тоналкою, напудрила і це було жахливо. Подруга Настя побачила і почала називати мене Крейдою. Сподіваюсь, я ще зніму кліп в цьому мейкапі, бажано з хайлайтом, - зізнається співачка.

Зображення може містити: 1 особа, надворі

Чи тяжко створювати пісні у напрямі «альт-поп»? Як з’являються ідеї для таких треків?

Пісні створюються як магія. Нема іноді навіть ідеї. Є лате, смачненьке брауні. Ми смакуєм на студії і слова невимушено лягають на акорди. Я не маю проблем з часом на студії як інші гурти, можу творити скільки завгодно. В першій пісні, мало хто помітив, як я змінювала по ходу куплета перші два акорда. Вони були то мажорні, то мінорні, відповідно настрою кожного рядка.

Де черпаєте ідеї для кліпів? Вони також з’являються раптово, чи це – довготривалий процес?

- Кліпи я також роблю так як їх бачу і відчуваю. Я хочу в них бути сама собою. Ну а продакшн, чи студія, це відповідно реалізує. У нас спільні вібрації. Я навіть не знаю, чи ще є десь в світі настільки професійні продакшени, - розповіла співачка гурту «Енджі Крейда».

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3T0AghXffN7EDKW6M-5nc9klbLAxmkuwAZgyNvGgaQDkLr_mlgZhcv3l4&v=UQQANJMmfag&feature=youtu.be

Читайте також: