Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному можна здавати автогуму для утилізації (ВІДЕО)

Тепер у місті - на одну проблему для автомобілістів менше. Рівненські комунальники знайшли застосування для відпрацьованої автогуми.

Кількість траспортних засобів у Рівному зростає, а разом з тим і кількість відпрацьованої автогуми. Втім тепер проблему зі збутом старих автомобільних шин у Рівному - вирішено. Відтепер не потрібно їх викидати до загальних смітників, різати для декору дитячих майданчиків або ще гірше - палити. У Рівненському комунальному підприємстві КАТП-1728 автомобільну гуму приймають на утилізацію. І цієї послугою з радістю корисутються водії.

За словами Віталія, раніше він був змушений залишати старі шини на шиномонтажних станціях. Саме там з проблемою утилізації зустрічаються найчастіше. Кажуть, навіть не мають можливості приймати гуму, хоча люди звертаються.

Керівник КАТП-1728 Сергій Марчук каже - приймають усі шини, за винятком пофарбованих. Далі - вони йдуть на утилізацію.

Здати автомобільну гуму можна за адресою вулиця Володимира Стельмаха 22. Така послуга є платною - вартість прийому однієї шини від легкового автомобіля - 30 гривень, від вантажного - 120, а для шин з індексом "С" - 75 гривень, якщо ви привезли її самостійно. Усі деталі можна дізнатися на сайті КАТП 17-28.

Читайте також: