Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному можна викликати медиків для вакцинації колективу

Фото ілюстративне

Управління охорони здоров'я Рівного пропонує скористатися зручним форматом вакцинації. А саме - вакцинацією організованого колективу мобільною бригадою. Адже в такому випадку можна отримати щеплення безпосередньо на робочому місці і не потрібно з’являтись до медзакладу чи чекати в черзі в пункті чи центрі вакцинації.

Усе що потрібно зробити - зібрати від 15 охочих вакцинуватися та подати заявку до Управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради за номером (063)9834613 (цей контакт виключно для заявки на вакцинацію організованого колективу).

Мобільна бригада зв’яжеться з відповідальним за вакцинацію у колективі, узгодить дату приїзду та щепить колектив спочатку першою дозою, а через 2-4 тижні, в залежності від обраної вакцини, приїде, щоб провакцинувати другою.

За такою схемою були вакциновані особи як на державних підприємствах, так і в приватних компаніях. Це, наприклад, колективи управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради, шкіл та садочків міста, лікарень та поліклінік, правоохоронних органів та силових структур, «Епіцентру» та «Азоту», «ПриватБанку», «Метро» та «Укрбіоталу», колективи інших приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців, тощо.

Нагадаємо, в Україні запровадили обов’язкову вакцинацію освітян та держслужбовців. А завантажити COVID-сертифікати можна на порталі Дія.

Читайте також: