Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному лікар не врятував пацієнтку — та померла у лікарні (ВІДЕО)

Залишив без матері двох дітей. У Рівному судять лікаря, через службову недбалість якого померла пацієнтка. Це офіційна позиція правоохоронців. Сталося все у 2020-му році. Жінку прооперували, а вже ввечері того ж дня їй стало зле. Черговий лікар-анестезіолог, спочатку проігнорував важкий стан хворої, а коли таки з'явився, наслідки були невідворотні. За два тижні пацієнтка померла на лікарняному ліжку. Зараз її рідні через суд вимагають покарати горе-лікаря.

Сім'я Наталії Лукащик вже другий рік намагається пережити горе. У 2020-му році молодій жінці призначили операцію у Рівненській обласній лікарні. У Наталії був дифузний зоб — пацієнтів із таким захворюванням оперують часто, а саме хірургічне втручання займає близько 3-х годин. Здавалося б — звична для медиків справа. Після операції Наталія почувалась добре та навіть надіслала кілька фото мамі. Однак, уже ввечері того ж дня їй стало зле. Жінка почала задихатися, у голові паморочилося. Родичі померлої стверджують - все через неналежно проведену медичну процедуру.

Стажерка ось ця. Не знаю, як вам правильно сказати...після операції пройшло пару годин, і воно всьо набрякло. І всьо, - мама Наталії Лукащик Валентина Кардаш.

Вже о 22 годині стан Наталії став критичним. Медсестри, яких покликали на допомогу, не змогли врятувати жінку самотужки. Додзвонитися до Олександра Бучака, який був черговим лікарем, змогли лише з четвертого разу. і дізнавшись, що виклик терміновий, він відправив до пацієнтки...інтерна. Коли вже й та не змогла допомогти Наталії, покликала лікаря. Але той, за словами адвоката потерпілих, не поспішав, бо аж 15 хвилин говорив по телефону з колегою.

Через кисневе голодування у жінки стався набряк головного мозку. 13 днів вона пролежала у лікарні, після чого померла...у день народження свого чоловіка. Тепер лікаря-анестезіолога Олександра Бучака судять за підозрою у службовій недбалості. Поки журналісти АЙТІВІ спілкувалися з рідними Наталії, Олександр разом зі своїм адвокатом поспіхом покинули судову залу. Пізніше у телефонній розмові Бучак повідомив, що зайнятий і не може говорити. Його адвокат коментувати ситуацію також відмовився.

Даріє, вибачайте, коментаря я Вам не дам. Дзвоніть Бучаку, людина, яку безпосередньо стосується ця ситуація. Я адвокат, у мене є обмеження певні. Так що вибачайте, на жаль, нічим не можу Вам допомогти, - адвокат Олександра Бучака Сергій Косів.

Зі слів адвоката потерпілої відомо, що обвинувачений свою провину не визнає, з сім'єю Наталії не спілкується. При цьому - продовжує працювати у Рівненській обласній клінічній лікарні. У своє виправдання Олександр Бучак стверджує, що того вечора надавав допомогу іншому пацієнту. Але, за даними позивача, ці слова неправдиві. Сім'я Наталії вимагає лише одного — аби горе-лікаря покарали по закону і аби він відшкодував моральні збитки. Доньку, дружину та маму двох дітей повернути вже не вдасться, але сім'я переконана — не можна допустити, аби з вини Олександра Бучака помер ще хтось із пацієнтів. Якщо вину підозрюваного доведуть, йому може загрожувати до двох років за ґратами.

Читайте також: