Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному діти зібрали майже півтора мільйона гривень на ЗСУ (ВІДЕО)

Діти зібрали майже півтора мільйони гривень для ЗСУ. Школярі та вихованці дитячих садочків міста протягом 2-х тижнів збирали кошти на пеленгатор та бойовий дрон "Кажан". За свої донати, вони ще й мали змогу отримати недешеві подарунки.

Вік волонтерству не завада. В рамках акції "Збережи життя" рівненські освітяни та команда благодійників, на базі місцевих шкіл та садочків збирали кошти, щоб придбати найнебхідніше для наших захисників. Збір тривав з 20 січня до 1-го лютого. Аби заохотити дітей долучатись до допомоги нашим військовим, за донат від 100 гривень, серед школярів будуть розігруватись подарунки: похід в кіно, ігрова приставка та інші. Головний приз 14-ий айфон.

До участі у акції "Збережи життя" долучились 67 рівненських закладів освіти. Головний приз - 14 айфон отримала вихованка садочку №39 Анна Ковтунович.

За словами директорки Любов Кушнір, такі ініціативи дають змогу дітям не лише отримати подарунки, але й відчувати свій внесок у мирне майбутнє України.

Ще одними переможцями у акції став заклад дошкільної освіти №17. Діти разом із батьками занодатили чималу суму. Відтак, у подарунок отримали інтерактивну дошку.

За майже 2 тижні, зібрали майже півтора мільйони гривень. Усю виручену суму спрямують на придбання пеленгатора та бойового дрона «Кажан» для наших захисників. Обрали безпілотник додатково обладнаний прибором нічного бачення та тепловізором. За словами військових, така потужна техніка дійсно допоможе врятувати не одне життя серед українських військових.

Читайте також: