Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному демонтують "черепашки" (ВІДЕО)

У Рівному продовжують демонтувати гаражі-"черепашки". І хоча, як кажуть депутати, демонтаж покращить рух автомобілів у дворах, жителі часто нарікають на знесення гаражів. В чім причина незадоволення, та як усе коментує влада - розкаже Марія Терещук.

Незаконно встановлені малі архітектурні форми продовжують демонтувати у Рівному. Сьогодні так звані "черепашки" зносили біля будинків на вулицях Р. Шухевича та А. Мельника. Житель будинку номер 8 зізнається, не проти демонтажу. Проте вважає, про дакі дії слід завчасно попереджати власників.

"Я теж не задоволений. Якби людей попередили хоча б за тиждень до того, що будуть зносити гаражі, люди змогли б перебрати свої речі, прибрати. Вони теж розуміють все, що міськвлада дала постанову. Люди знали, що треба буде зносити черепашки, але не знали, коли", - Володимир житель будинку №8

Люди переймаються, якщо авто стоятимуть без гаражів, хтось зможе пошкодити їх. Також зізнаються, в "черепашках" зберігають особисте майно. Але питання знесення незаконно встановлених гаражів обговорюється вже давно. Заступник міського голови Рівного запевняє, усіх жителів попереджали заздалегідь.

"Всі люди були попереджені. Було рішення виконкому, було рішення комісії. Були складені акти і розклеєні по всіх тимчасових спорудах", - Олександр Миронюк заступник міського голови Рівного з питань будівництва та архітектури

Зараз у місті таких "черепашок" лишилось понад 400. Демонтажу підлягають усі. Якщо хтось із власників захоче повернути гараж, він має на це право. Та лише за певних умов.

"По завершенню демонтажу вони зберігаються протягом року в нас на площадках. якщо люди звертаються, то ми віддаємо. Але компенсують повністю всі витрати за демонтаж, перевезення і зберігання. Якщо не звертаються протягом року, тоді ми його утилізовуємо", - Володимир Пилипчук начальник управління ЖКГ

Тож попри незадоволення деяких мешканців, усі гаражі-"черепашки" в місті демонтують. Адже вони встановлені на земельних ділянках міста незаконно.

 

 

Читайте також: