ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному чоловік застрелив 20-річну співмешканку

Поліцейські затримали рівнянина за підозрою у вбивстві співмешканки.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

"До поліції вчора, 3 червня, близько 21:10 надійшло повідомлення, що  у квартирі на вулиці Грушевського в обласному центрі дівчина отримала вогнепальне поранення", - повідомили у пресслужбі поліції.

Наразі в становлено, що 29-річний житель Рівного здійснив постріл із мисливської рушниці в область голови 20-річної співмешканки. Чоловік викликав швидку:  медики, які прибули на місце виклику, лише констатували смерть дівчини.

За фактом умисного вбивства слідчі розпочали досудове розслідування.

Відповідно до огляду у медзакладі 29-річний чоловік був тверезий. Рушницю, яка була зареєстрована в установленому законодавством порядку, вилучили та скеровуватимуть на експертизу.

Зловмисник показів щодо скоєного поки не надає. Слідство триває. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину.

 29-річний зловмисник відповідно до ст. 208 КПК України перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. 

Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

Читайте також: