Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному - новий начальник управління молоді і спорту

В обласному центрі тривають кадрові ротації. Зокрема, дісталися зміни і спортивної галузі.

Сьогодні, 30 липня, Рівне отримало нового начальника управління у справах сім"ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради. Ним став Віталій Андрощук. Його представив колективу міський голова Рівного.

Народився Віталій Андрощук 14 листопада 1983 року в Рівному. Закінчив рівненську ЗОШ №2. Має дві вищі освіти за спеціальностями: фізична культура і спорт та інформатика і прикладна математика, котрі здобув у  Міжнародному економіко-гуманітарному університеті.

У спортивній області відомий роботою тренера з футболу в Костопільському обласному ліцеї-інтернаті спорту, у 2019 році був головним тренером аматорської команди ФК «Коливань» (смт. Клевань), радником президента НК «Верес» Івана Надєїна. А в квітні 2020 року став генеральним директором НК «Верес», хоча на цій посаді пропрацював лише до грудня 2020 року. 

Попередній начальник - Сергій Шевчук - очолював управління з 2005 року. Тепер же він залишається працювати на посаді заступника.

Нагадаємо, нещодавно Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації отримав нову директорку.

Читайте також: