Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівненському зоопарку з'являться рідкісні білі леви? (ВІДЕО)

Рівненський зоопарк поповнився двома білими африканськими левами. Унікальних тварин привезли з Франції. Гості зоопарку незабаром побачать тварин на власні очі. Та от коли? Це знає наша журналістка Іванна Власюк.

У Рівненському зоопарку з’явилися нові жителі. Двох братів - білих трансваальських левів подарували французи для нашого зоопарку. Самцям по чотири роки. Від звичайних левів, так звані білі леви – мають деякі відмінності.

“Вони дійсно крупніші за розміром ростуть, ніж середньостатистичні, скажемо так. Особливості - потрібно бути дуже обережними. Нам писали працівники того зоопарку. Один з них - Глово, він більш агресивний. Другого вивантужувли - Зулу звати - він спокійніший,” - каже Ірина Оліферук, заступниця директора зоопарку з зоологічної частини.

Брати народилися у французькому місті Амневіль. До Рівного їх перевозили два дні, весь цей час, без перерв, самці перебували у спеціальних контейнерах. Зараз леви відпочивають від дороги. Їм потрібен час для адаптації, а це, за словами працівників зоопарку, займе близько семи днів.

“Білий лев - це досить рідка тварина. В колекції українських зоопарків напевно одиниці таких тварин, він зовсім інший за характером і поведінкою. Він досить експозиційний. Тому маємо надію, що сподобається нашим відвідувачам,”- каже Олег Павлюк, директор Рівненського зоопарку.

За словами директора зоопарку, аби полегшити переїзд левів до майбутньої домівки - зверталися за допомогою до міської влади. Адже леви Глово та Зулу важать по 250 кілограмів.  Плюс ще сто кілограм контейнер, в якому вони їхали. Перевезти левів у зоопарку лише людськими силами було неможливо.

“До нас звернувся керівник зоопарку, він попросив знайти завантажувач, щоб розвантажити наших таких білих левів, які дві доби пробули в дорозі, але насправді вони вже в нас тут в місті. Відвідувачі можуть прийти і побачити білих левів, африканських крюгера. Це був подарунок від французького зоопарку. Тож приходьте, дивіться і насолоджуйтесь,” - каже Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради.

Нині ж африканські леви мають відбути карантин впродовж 30 днів. Побачити Глово та Зулу можна буде вже на День Незалежності. Більше того оглядини пройдуть у новенькому вольєрі.

Читайте також: