Нова техніка. Сьогодні у КАТП 1728 представили місту нові сміттєвози фірми Ford. Як вони виглядають та в чому особливість нової техніки, розповість Ангеліна Бурак.
В автопарку КАТП 1728 поповнення. Тут закупили три нові сміттєвози фірми "Ford" у лізинг. Загальна вартість автомобілів склала близько 10 мільйонів гривень. Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян каже, ця техніка дасть змогу охопити більшу зону обслуговування, тим самим підвищити якість надання послуг. Додає, оновлювати техніку вони планують і надалі.
Для того щоб в нас все таки місто було чистим, ми вирішили взяти такі автомобілі. Перш за все вони є сучасними, в них короткі пази, те що нам потрібно для міста, заїжджати в кожну вулицю, щоб прибирати те сміття. Саме основне вони є нові, вони не будуть ламатись і це дасть нам також можливість безперебійно прибирати побутове сміття у місті. Є намір кожного року оновлювати автопарк, тому що нам це дуже важливо і ми хочемо показати нашим депутатським корпусом, що ми дбаємо за це, - секретар міської ради Рівного Віктор Шакирзян
Керівник КАТП 1728 каже, нові автомобілі значно відрізняються від наявних на підприємстві. Вони можуть перевозити більше сміття та захоплювати ширшу площу обслуговування. Окрім того, є більш комфортними для самих працівників. Наголошує, питання техніки для підприємства наразі є ключовим. Адже востаннє автомобілі оновлювалися ще у 2018 році.В період пікових навантажень техніка не витримувала. Бувало й таке, що по 5 сміттєвозів одночасно перебували у ремонті, а люди працювали понаднормово.
Я хочу подякувати депутатському корпусу за те, що підтримали нашу ініціативу, підтримали лізинг, для підприємства це вкрай важливо, тому що ми мали багато проблем з технікою на протязі цього року і її дуже важливо оновлювати. Потрібно оновлювати і сміттєвози і автомобілі, які вивозять великогабаритне сміття, бортові машини, - керівник КАТП-1728 Сергій Марчук
Голова транспортної комісії РівнеРади Катерина Марчук, зазначає, нові сміттєвози це лише початок.
Я скажу, що на сьогоднішній день це тільки початок, ми можемо пишатися оновленою технікою 1728 . Я, як представник депутатського корпусу, як голова житлово- транспортної комісії, скажу впевнено, що ми рухаємося разом до таких змін, - голова житлово-транспортної комісії Катерина Марчук