Radio
Online
Повiдомити новину

У медичних закладах Рівненщини візьмуться за реконструкцію приймальних відділень

У рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»  у семи лікарнях в області заплановано провести модернізацію приймальних відділень. Про це повідомляють на сайті РОДА.

Під час робочої поїздки у Березнівський район голова Рівненської ОДА Віталій Коваль ознайомився з роботою центральної районної лікарні. Саме в цьому закладі заплановано реконструкцію приймального відділення у рамках проєкту «Велике будівництво».
«Березнівська ЦРЛ визначена як опорний заклад з надання вторинної медичної допомоги. Зараз тут завершують розробляти проєкт документації, на черзі – експертиза. І вже наприкінці липня можна буде приступати до будівельних робіт. Плануємо, що модернізовані приймальні відділення запрацюють з жовтня 2020 року», - зазначає Віталій Коваль.
Реконструкція приймальних відділень проводитиметься й в інших опорних закладах регіону: обласній клінічній і центральній міських лікарнях у Рівному, Дубенській міській лікарні, ЦРЛ у Рокитному, Володимирці та Сарнах. Повідомляється, що усі вони будуть оснащені за єдиними стандартами та забезпечені новітнім медичним обладнанням.
Фото із сайту РОДА

Читайте також: