Radio
Online
Повiдомити новину

У КЗ "Будинок Ветеранів" започатковують уроки патріотичного виховання (ВІДЕО)

У комунальному закладі «Будинок Ветеранів» відсьогодні започатковують уроки патріотичного виховання для учнів шостих-одинадцятих класів. Про що говоритимуть знає Олеся Мороз. 
 

Потурбуватись про тих, хто став на захист нашої України. В «Будинку Ветеранів» розпочали проводити патріотичні уроки. Щодня в стінах комунального закладу для дітей шостих-одинадцятих класів проводитимуть уроки. Учням, така лекція до вподоби. 

"Я впевнена, і знаю що точно таке треба частіше проводити, особливо для старших класів, так само і для менших класів, бо це справді важливо, і цей предмет в школі є невід'ємною частинкою, тому що ми є українці, і ми маємо захищати свою землю," - каже учениця 10 класу ЗОШ №9 Ірина Метлякова.

Учням показали фільм "Трохи вище неба". Кінострічка складається з історії трьох оборонців Донецького аеропорту, які загинули за свободу України. 

"Будинок Ветеранів" це простір в якому можуть збиратися ветерани, родини загиблих і так само молодь та будь-хто. Це ще більше мотивуватиме людей нового молодого покоління. Розуміння, свідомості, що відбувалось і відбувається в країні. І якою ціною це все зроблено," - каже ветеран Федір Мисюра.

В "Будинку Ветеранів" кажуть, хочуть, аби діти на перегляд фільму приходили із задоволення. Директорка закладу каже, спільно із управлінням освіти уже розробили графік до грудня місяця. 

"Ми хочемо бути прикладом для усієї України, тому що це болюча тема, і всі завжди кажуть: да, це дуже потрібно і далі цього потрібно, або разового уроку в школі, це не відбувається. Ми хочемо, щоб це було системно, і ми надалі над цим працюємо," - розповідає директорка "Будинку Ветеранів" Вікторія Шинкаренко.

У "Будинку Ветеранів" урок патріотично виховання пройшов вперше. І уже зібрав понад двадцять учнів. Організатори сподіваються, що з кожним разом кількість слухачів ростиме. 

Читайте також: