Radio
Online
Повiдомити новину

У громадах Рівненщини безкоштовно навчатимуть користуватись онлайн-послугами

У п’яти пілотних громадах Рівненщини стартує освітній проєкт “Цифра в кишені”. Його ініціювала Рівненська облдержадміністрація спільно з бібліотеками області. Саме на їх базі будуть відбуватись безкоштовні воркшопи для всіх охочих у Здолбунівській, Сарненській, Володимирецькій, Гощанській та Дубенській громадах.

Навчання організовують із таких тем: запис до лікаря онлайн, оплата комунальних послуг через інтернет, купівля квитків у такому ж режимі, сервіси відеотелефонії, інтернет-банкінг, державні послуги через портал «Дія», перевірка сайтів на справжність та захист від шахрайства в інтернеті.

Кожен охочий може стати учасником як одного з цих воркшопів, так і всієї серії. Щоправда, для цього потрібен попередній запис за номером 0800-500-078. Адже тренери формуватимуть групи.

-Уже чимало пенсіонерів виявили бажання навчатися, аби спеціалісти навчили користуватися електронними гаджетами. Насправді  серед літніх людей є розуміння, що сучасні технології суттєво полегшать їм життя, особливо під час карантину. Коли люди бачать, що заплатити комірне, звернутися до держорганів, записатися у поліклініку чи просто поспілкуватися з давніми друзями можна, не виходячи за межі квартири, онлайн – вони з задоволенням приходять на навчання, коли чують про таку можливість, - розповідає директор Здолбунівської ЦРЛ Інна Миронюк. 

 

Читайте також: