Radio
Online
Повiдомити новину

У Гощанському районі знищили два артснаряди Другої світової війни

25 лютого групою піротехніків аварійно-рятувального загону спецпризначення області було знищено 1 артснаряд калібром 88 мм часів Другої світової війни, який було виявлено на березі р. Горинь в с. Воскодави Гощанського району. Цього ж дня о 14:30 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення області було знищено один артснаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни який було виявлено в с. Андрусіїів Гощанського району.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером "101" або "102".

Головне управління ДСНС наголошує, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читайте також: