Radio
Online
Повiдомити новину

У Дубні масове затоплення будинків: хто винен? (ВІДЕО)

Затоплені будинки та подвір'я. У місті Дубно люди роками потерпають від підтоплення. Через постійне підняття рівня води, будинки місцевих жителів починають руйнуватися. Однак міській владі на проблеми людей байдуже. Кажуть, - "війна в країні, не на часі".

Затоплені обійстя та зіпсоване майно. Так виглядають зо 20 подвір'їв міста Дубно. Тут люди без чобіт - як без рук. Та часом і їх замало. Бо рівень води у деяких підвалах досягає пояса.

У жінки затопило навіть погріб, у якому вона раніше зберігала городину. Однак зараз немає навіть що збирати. Адже ні картопля, ні інші овочі не можуть достигнути. Раніше вдавалося виростити хоча б зернові. Але не цього року.

Люди із острахом дивляться прогноз погоди, адже розуміють, від дощу ситуація ще погіршиться.

Постраждали від підтоплення і сусіди Інни. Вся територія обійстя родини Собчуків залита водою. Частина приміщень у господарстві стали не придатними для використання. А про фруктовий сад, родині нагадують хіба старі знімки, бо ж через постійну воду, дерева почали всихати.

Аби не затопило котел, який знаходиться у підвалі та обігріває будинок, родина намагається за допомогою насосу знижувати рівень води. Однак аби цей метод давав результат, прилад потрібно вмикати чи не щогодини. Чоловік Тамари Собчук, Федір розуміє, що викачувати воду із підвалу це те саме що переливати з пустого в порожнє. Бо за 20 хвилин все знову повторюється.

Найбільше місцеві бояться того, що вода не зійде до зими. Адже через це будинок родини може повністю завалитися.

Через підняття рівня води, залитий увесь провулок Франка. І ця проблема повторюється вже не один рік поспіль, а зо 20. Тож місцеві неодноразово зверталися за допомогою до міських обранців. Але там на проблему людей - начхати. Міський голова Дубна, як з'ясувалося, ніяким чином не хоче вирішувати ситуацію. Ймовірно через те, що проблема доторкнулася не його особисто. За це зі слів міського голови має відповідати інше управління.

Туди ми й звернулися. Однак заступник начальника управління водного господарства зазначив, що їх зона відповідальності обмежується руслом річки. Далі вони ні ногою. Та додав, проблему потрібно вирішувати комплексно. А для них це не під силу.

Та ось схоже, на такий крок міська влада не піде. Бо комплексне рішення передбачає виділення коштів. А оскільки міський голова Дубна не вважає себе причетним до проблем, то ймовірно, людям варто запастися човнами та чобітьми. 

Читайте також: