У Дніпрі продовжуються пошукові роботи на місці влучання російської ракети у багатоповерховий житловий будинок. Під завалами опинилася героїня "Азовсталі", яка недавно вийшла з російського полону.
Про це повідомила донька жінки Русана Бабкіна на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, у момент трагедії у будинку, куди влучила путінська армія, перебували її мама, сестра та бабуся.
"Вихідний день, субота, мама мала бути на службі, ЗСУ, але залишилась вдома через ОРЗ, сестра наводила лад в черговій орендованій квартирі, бабуся на кухні тільки закінчила смажити чебуреки...", – зазначила Русана.
Вона додала, що о 15:07 говорила з мамою телефоном, та розмова тривала 2 хвилини та 5 секунд. Більше на зв'язок рідні дівчини не виходили.
Русана уточнила, що її тато і мама з першого дня широкомасштабної війни стали на захист Маріуполя. Вони обоє були на "Азовсталі", звідки вийшли за наказом командування 17 травня. Після цього вони потрапили до російського полону. Батько дівчини й досі перебуває у руках окупантів, а маму звільнили під час "жіночого" обміну у жовтні.
Сестра Русани виїжджала з Харкова, який невпинно обстрілювала путінська армія, 5 березня. Сама дівчина разом з бабусею 20 березня 2022 року виїхала через Нову Ялту до Дніпра.
Варто зазначити, що з'явилися оновлені дані про кількість загиблих і поранених після російського ракетного удару у Дніпрі. Станом на 08:00 16 січня врятовано 39 осіб (з них 6 дітей), загинуло 35 осіб (з них 2 дитини), травмовано 75 осіб (з них 14 дітей), отримано 46 повідомлень про безвісно зниклих осіб (з яких перебування 11 осіб встановлено, доля 35 осіб з'ясовується).
Нагадаємо, вдень 14 січня Росія провела чергову масовану атаку з повітря по Україні. Одна ворожа ракета вдарила по житловій дев'ятиповерхівці у Дніпрі. Один із під'їздів був повністю зруйнований, від нього залишилися лише тонни завалів, що лежать на землі.