Radio
Online
Повiдомити новину

У державних нотаріальних конторах обмежено прийом громадян

Прийом громадян здійснюється виключно для вчинення невідкладних нотаріальних дій, пов’язаних з можливим пропуском передбачених законодавством строків, а також порушенням прав громадян, за попереднім записом в телефонному режимі. Надання консультацій та роз’яснень з питань вчинення нотаріальних дій здійснюється дистанційно засобами телефонного зв’язку, або шляхом електронного листування. На час обмеження прийому громадян у всіх державних нотаріальних конторах розміщено скриньки «Для звернень громадян» та відповідні оголошення у доступних для цього місцях. Крім цього, у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України (м.Львів) функціонує гаряча лінія з консультування у сфері нотаріату: Рівненська область – (0362) 63-31-89. Приватним нотаріусам рекомендовано також обмежити прийом громадян та вчиняти лише невідкладні нотаріальні дії. При цьому, необхідно в обов’язковому порядку дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та здійснювати усі можливі профілактичні заходи.

Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо утриматися від звернень до державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів без нагальної на те потреби на час дії карантину. За отриманням консультацій та роз’яснень чинного законодавства доцільно звертатися дистанційно засобами телефонного зв’язку, або через електронне листування.

Пресслужба Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м.Львів) у Рівненській області Людмила Пшебільська

Читайте також: