Radio
Online
Повiдомити новину

Тюльпанове Рівне: якими кольорами розквітне місто весною (ВІДЕО)

Тюльпанове Рівне. Підготовка до квітучого сезону у місті вже розпочалася. Працівники Рівненського тресту зеленого господарства висаджують тюльпани. Які квіткові композиції чекають на рівнян вже цієї весни - далі у сюжеті.

Клопітливо та з особливою обережністю пані Світлана разом з колегою висаджує цибулини тюльпанів. Жінка займається створенням квіткової краси майже 40 років. Розповідає, процес ніби простий, але фізично - складний. Для висадки у неї і спеціальні інструменти є.

Це "сажалка" спеціально для тюльпанів, щоб глибина була нормальна і вставляємо в "глубень" тюльпана, да й загортаєм другим рядком, - Світлана Сухляк бригадирка

За день таким інструментом жінки можуть зробити декілька тисяч обертів. Все для того, аби рівняни змогли вже незабаром побачити справжнісіньку тюльпанову оранжерею просто у центрі міста. Фахівчиня садово-паркового господарства Анна Пихотіна розповідає, щороку вони оновлюють сорти і додають нові кольори. Цьогоріч центр міста буде милувати око рівнян кремовими, рожевими, бордовими та помаранчевими кольорами.

Цибулина для того, щоб гарно весною зацвісти, вона має пройти температурний режим, охолодження, тому вони висаджуються на зиму, вони мають трішки промерзнути, щоб гарно зацвіли весною. На наступний рік ми плануємо в Рівному висадити 15 тисяч нових сортів, і близько 22 тисяч з минулих років сортів, - Анна Пихотіна фахівчиня садово-паркового господарства

Попри те, що працівники тресту зеленого господарства намагаються щоразу здивувати рівнян та гостей міста квітковими композиціями, завжди знаходяться і ті, хто до квітів небайдужий: чи то вкрадуть, аби продати, чи то зроблять це, аби здивувати другу половинку.

Шкода роботи своєї, дуже шкода, хочеться, щоб всі ходили - милувалися цією красою. А так..., - Світлана Сухляк бригадирка

Та от тепер, після отримання посвідчень, працівники комунального підприємства можуть складати адмінпротоколи, якщо побачать людей, які псують чи то квіти, чи то майно міста.

Наш працівник побачив, що відбувається свого роду такий вандалізм, він підходить представляється, показує посвідчення паспорт, в них є свої протоколи. Викликають правоохоронні органи і складають протокол, - Ігор Романчук керівник КП “Трест зеленого господарства”

Весною Рівне розквітне десятками тисяч тюльпанів. Нам же залишається лише чекати, аби потім насолоджуватися красою. 

Читайте також: