Radio
Online
Повiдомити новину

Ціни для споживачів Рівненщини

У червні 2019 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,7%. Найбільше подешевшали яйця та овочі (на 30,0% та 21,1% відповідно). На 3,0–0,1% знизилися ціни на молоко, сало, олію соняшникову, сметану, сири, свинину, кисломолочну продукцію, масло, яловичину.

Тоді як, на 15,4% та 5,7% подорожчали фрукти та цукор, на 2,2-0,1% – м’ясо птиці, хліб, рис, макаронні вироби, риба та продукти з риби, інші продукти переробки зернових, маргарин та інші рослинні жири, кондитерські вироби з борошна, кондитерські вироби з цукру, шоколад, безалкогольні напої.

 На 1,2% підвищилися ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,3% та алкогольних напоїв – на 1,2%.

На житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зниження цін (тарифів) на 1,7% відбулося за рахунок здешевлення природного газу на 6,4%. Водночас відбулося підвищення тарифів та цін на водопостачання на 3,4%, каналізацію – на 1,2%, утримання та ремонт житла – на 0,6%.

У цілому ціни на транспорт  знизилися на 0,2%, що зумовлено здешевленням палива та мастил на 0,6%. Разом з тим подорожчали послуги залізничного пасажирського транспорту на 7,2%.

Одяг і взуття подешевшали на 3,4%, зокрема, одяг – на 3,6%, взуття – на 3,3%.

За інформацією ГУ статистики у Рівненській області 

Читайте також: