ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Територію природного заповідника на Рівненщині незаконно передали у комунальну власність

Зарічненську селищну раду зобов'язали усунути перешкоди у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою загальною площею 170,8 гектарів та повернути її в державну власність.

Як повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури, йдеться про землю, розташовану в межах Нобельського національного природного парку, вартість якої складає 3,8 млрд гривень.

Це, до прикладу, територія 240 футбольних полів.

Прокурорами доведено, що на території національного природного парку «Нобельський», який створений для збереження унікального природного комплексу Волинського Полісся, розташована земельна ділянка, яка всупереч вимогам законодавства передана у комунальну власність на підставі наказу ГУ Держгеокадастру у Рівненській області.

Ця ділянка відноситься до земель природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та має особливий режим охорони. Територію національного природного парку прикрашає 12 озер та 5 річок, там збереглись природні екосистеми, які не зазнали відчутного втручання людини. Тож, аби вберегти землю і парк від протиправного господарювання, прокуратура подала позов з вимогою повернути державі цю ділянку.

Читайте також: