Radio
Online
Повiдомити новину

Ситуація погіршується: рівненчани знову носитимуть документи та дотримуватимуться дистанції

Сьогодні в ОДА відбувся спільний брифінг голови ОДА Віталія Коваля та міського голови Рівного Володимира Хомка. На Рівненщині за останній тиждень суттєво зросла кількість випадків Covid-19. Щодня фіксується від 73 до 120 нових інфікувань. Всього за час пандемії зафіксовано 2982 випадків. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 58 летальних. Ситуація погіршується. Тому керівники області та міста закликали громадян дотримуватися карантинних обмежень.

«На жаль, мешканці Рівненщини занадто рано сприйняли для себе часткове послаблення карантину як фактичне його завершення. Не дотримуються елементарних норм, про які ми постійно говоримо. А саме - соціальна дистанція, носіння масок, дезінфекція, особливо, у транспорті. На жаль, ці прості правила порушуються дуже часто і практично усіма», - відзначив голова Віталій Коваль.
Він нагадав, що відсьогодні діє Постанова Уряду із переліком нових карантинних заходів.

Антирейтинги у місті ерез недотримання карантину

Таким чином, на період дії карантину забороняється: перебування в громадських закладах і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі та дистанція між учасниками не менше ніж 1,5 метра; робота закладів громадського харчування, виняток – літні майданчики; діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; здійснення перевезень громадським транспортом, в яких кількість пасажирів – перевищує кількість сидінь. У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко відзначив, що починаючи з 12 червня в обласному центрі фіксують антирейтинги. Виною цьому – недотримання карантину людьми.
«Раніше приємно було бачити, коли усі дотримувалися правил. Минуло 2-3 тижні – усі розслабилися Відповідно до доручення Кабміну ми активізували перевірки. Діють великі штрафи до тих, хто нехтує карантином. Маєте зрозуміти: ми з вами по одну сторону барикад, робимо одну спільну справу», - наголосив Володимир Хомко.
Керівники області та міста вкотре закликали громадян не нехтувати правилами карантину і пам'ятати, що лікування – справа спеціалістів, медиків, а профілактика – справа кожного. Читайте ще:  І знову смерть: на Рівненщині кількість хворих на COVID-19 стає все більше

Читайте також: