Radio
Online
Повiдомити новину

Свою професійну кваліфікацію у Рівному підтвердили 24 кухарі з трьох областей

24 кухарі з Полтавської, Луганської та Харківської областей. Усі вони навчалися неформально. Це спосіб набуття працівниками професійних знань, умінь та навичок, не регламентоване за місцем отримання, терміну та формою навчання.

Тримісячна робота з оцінювання результатів неформального навчання кухарів різних регіонів України завершилася в рамках співпраці Державної служби зайнятості та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine. Рівненський центр ПТО ДСЗ  на базі свого навчально-виробничого комплексу у Рівному працював із 24 претендентами - кухарями із Полтавщини, Харківщини і Луганщини.

«Ми маємо відмінний досвід оцінювання майстерності кухарів, адже із 2016 року видали свідоцтва державного зразка понад 160 кухарям України! Зокрема, у поточному році свідоцтва державного зразка вже отримали 48 претендентів, у т.ч. - за проектом GIZ. Динамічна робота з підтвердження результатів неформального навчання кухарів – це сучасний формат співпраці з безробітними і закладами громадського харчування із залученням кращих представників галузі, адже ринок вимагає оперативного наповнення кваліфікованими кадрами,» - зазначила заступниця директора Рівненського ЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко.

Кожна обласна служба направила до Рівного по 8 кухарів, які прагнуть офіційного підтвердження професійної кваліфікації. Серед делегованих претендентів -  троє із числа внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, нещодавно шеф-кухар Олександр Медведь увійшов у п’ятірку переможців Всеукраїнського конкурсу «Розробка нового шкільного меню».

 

Читайте також: