Radio
Online
Повiдомити новину

Суперкубок Рівненського району переноситься - є кілька ймовірних дат

В останній день зими, 29 лютого виконавчий комітет Рівненської районної федерації футболу затвердив план-календар змагань на 2020 рік.

Тоді планувалося, що розпочнуть сезон 4 квітня матчем за Суперкубок району. За цей трофей позмагаються переможці Кубка району «Славія» із Великої Омеляни та переможець Чемпіонату району «Будмаркет Маяк» із Колоденки. Кубок району мав стартувати 11-12 квітня матчами 1/16 фіналу. Чемпіонат району планували розпочати 3 травня в усіх Лігах, а завершити 18 жовтня. Проте, у ці плани, як і у багато інших, втрутився коронавірус COVID-19 . На території України карантин встановлений до третього квітня.  Рішенням виконкому Асоціації футболу України забороняються  усі футбольні та футзальні змагання і можуть відновитися лише по завершенні карантинних заходів. Раніше встановлена дата проведення матчу за Суперкубок Рівненського району  (4 квітня - прим авт.) видається найменш вірогідною, адже окрім самого матчу до його проведення потрібно багато чого підготувати. В умовах карантину зробити це навряд чи вдасться. Найвірогідніше, це дату проведення Суперкубку просто змістять уперед. Ще однією проблемою залишається незавершений Зимовий Чемпіонат Рівненського району. Він зупинився на стадії чвертьфінальних матчів. Тобто, аби його завершити потрібно зіграти ще вісім ігор. Попередньо планували зіграти чвертьфінали в один день, а півфінали наступного дня. Через тиждень провести фінал та матч за третє місце.
Більше про Зимовий турнір Рівненського району тут - "Славія" пройшла груповий етап без поразок - Група "Б" результативніша Групи "А"
Ситуацію, яка склалася, нам прокоментував голова Рівненської районної федерації футболу Ярослав Коломис:

«Ми спершу маємо завершити підготовчий Зимовий турнір. Там залишилося зіграти ще три ігрових дня. Після цього можемо уже проводити Суперкубок Рівненського район. Тобто, 3 квітня матчу за Суперкубок не буде. Якщо карантин не продовжать, то можливо подумаємо, щоб матч за Суперкубок пройшов 11-12 квітня. Тоді ж і стартує 1/16 Кубка району. Це найшвидше, що можна. В іншому випадку Суперкубок проведемо – 3 травня. Але це все ще не офіційно. Ми наразі ніяких дій не здійснюємо. Чекаємо вказівок від виконкому Асоціації футболу України, -  повідомив Ярослав Коломис
Також Ярослав Коломис говорить, що за березень планувалося провести збори із представниками команд, які змагаються у всіх Лігах Рівненського району. Проте, зараз це зробити неможливо.

«Встигли тільки зустрітися із представниками дитячо-юнацьких команд. Цьогоріч поділимо ці змагання на дві групи, бо заявляється на сезон 17 колективів. Ми їх розділимо на U-17 та на U-15. Такі ж збори із представниками дорослих команд відмінили, - сказав Ярослав Коломис
Якісь офіційні рішення варто очікувати від Рівненської районної федерації футболу ближче до 3 квітня. У самій Федерації теж чекають вказівок від АФУ.
*на фото переможець Кубка Рівненського району 2019 року великоомелянська "Славія"

Читайте також: