Radio
Online
Повiдомити новину

Студенти МЕГУ зустрілися із міським головою Рівного (ВІДЕО)

Діалог із мером. Рівненські студенти-журналісти зустрілися із міським головою. Подібні пресконференції у закладі відбуваються регулярно. Які питання молодь ставила керівнику міста - у матеріалі Ангеліни Бурак.

Олімпійські чемпіони, представники духовенства та влади. Це далеко не повний перелік тих, із ким зустрічалися студенти факультету журналістики МЕГУ. Сьогодні вони мали змогу поспілкуватися із міським головою Рівного Олександром Третяком. Подібні зустрічі - одна із навчальних методик.

Сьогодні у нас відбулась пресконференція із міським головою Рівного Олександром Третяком. Пресконференції у нас формат такий проходить дуже часто. Це формат, який ми називаємо практикоорієнтоване навчання. Наші студенти мають можливість отримати важливі практичні навички, перебуваючи на таких пресконференціях, - Вікторія Золяк декан факультету журналістики МЕГУ

Зустріч проходила у форматі діалогу. Майбутні журналісти ставили гостю актуальні, на їхню думку, питання. Зокрема, згадали про будівництво кільця на Макарова, ситуацію із кіосками на Київській, транспортні зміни та боротьбу із обігом наркотиків. Студенти кажуть, такі пресконференції - чудова можливість здобути практичні навички.

Цей захід став для мене корисним, тому що я дізналася багато нової інформації про події, які будуть відбуватися у Рівному, що вже було. Це для нас буде потрібно для подальшої нашої роботи в сфері журналістики. Це якимось чином практика для нас, - Людмила Жук студентка

Міський голова Рівного - випускник Міжнародного економіко-гуманітарного університету. У 2008-му він закінчив факультет романо-германських мов. Каже, було приємно відвідати альма-матер.

Дуже хороша позитивна зустріч, чимало класних запитань, гострих запитань від майбутніх журналістів, вважаю такі зустрічі дуже практичні, - Олександр Третяк міський голова Рівного

Подібні зустрічі в університеті планують проводити й надалі. Адже викладачі переконані, що вони допомагають студентам формувати професійні навички.

Читайте також: