Radio
Online
Повiдомити новину

Студентам показали як живуть рівненські нацгвардійці

Студенти ознайомилися з більш як двадцятьма зразками озброєння: автомат Калашникова, автомат Калашникова модернізований, «Форд 500» (пристрій для відстрілу гумовими кулями), пістолет Макарова, кулемет Калашникова, гранатомет, снайперська гвинтівка та інші.

17-річна третьокурсниця Юлія не приховує своїх вражень:

 «Я ніколи не була на території військової частини. Зброю в руках вдалося потримати. Виявилося, що вона важка. З огляду на те, що побачила, служба тут навряд чи є легкою. Це не те саме, що відпрацював день на роботі і потім повернувся додому відпочити. Тут ти служиш, а це і вчитися, і працювати, і охороняти громадський порядок. Я б хотіла навчитися марширувати, стріляти, це нове і тому цікаве - говорить дівчина».

Для студентів провели заняття з тактичної медицини та показали їм кінологічну службу, продемонстрували  затримання за участі службового собаки Райса. Також студенти  мали змогу приміряти на себе бронежилет «Корсар», шолом кевларовий, комплект захисту «Руки – ноги», спецзасоби «Кобра» (газовий балончик), наручники та інші. 

Викладач предмету «Захист Вітчизни» ВПУ 1 Володимир Несенчук, котрий й привів студентів до військової частини, говорить, що його вихованці цікавляться військовою службою.

«Хочу подякувати офіцерам за хороший прийом, показ техніки і озброєння, доступні та корисні лекції інструкторів. Вже п’ятеро студентів питали мене, як потрапити в такі війська. Діти зацікавлені в тому, щоб служити»

Група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Читайте також: