Спортсмен із Вараша Євген Піший став чемпіоном України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 110 кг.
Про це повідомили у Вараській міській раді.
Змагання відбулися 24-26 лютого у м.Тернопіль серед кадетів 2006-2007 року народження.
215 учасників зі всієї України боролися за першість. Ці змагання − відбір для участі збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбудеться у червні.
До слова, Євген Піший понад дев’ять років тренується у КДЮСШ ВП РАЕС.
16-річний хлопець – триразовий призер Чемпіонатів України. Минулого року брав участь у Чемпіонаті Європи серед юнаків, що відбувався в Бухаресті (Румунія).
Окрім цього, іще один хороший результат показав вихованець КДЮСШ ВП РАЕС Григорій Якубишин, котрий виборов бронзу на Чемпіонаті України (у ваговій категорії до 80 кг). Тренували хлопця Володимир Веселовський та Іван Ладоненко.
Загалом за підсумками усіх результатів спортсменів Збірна команда Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце серед збірних команд України.