Radio
Online
Повiдомити новину

Смерть від ковіду: після затишшя на Рівненщині фіксують нові випадки (ВІДЕО)

Коронавірус повертається. На Рівненщині після довготривалого затишшя, фіксують випадки смертей від ковіду. Медики зауважують, що цей штам у 10 разів заразніший. Лікарі просять не нехтувати можливістю вакцинуватися. Адже тепер можна отримати і другу бустерну дозу.

На Рівненщині фіксують значне зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Збільшується і кількість пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування. Все частіше медики фіксують випадки смертей від хвороби. У зоні ризику пенсіонери та люди із хронічними захворюваннями.

Хвороба прогресує. Тепер про коронавірус здогадатися складніше. Навіть попри те, що інфекція не така стійка до зовнішніх чинників, новий штам передається у 10 разів швидше. Так медики характеризують один із різновидів омікрону.

У лікарнях Рівненщини активно готувалися до нової хвилі коронавірусу, встановлюючи кисневі станції. Однак зі спостережень медиків, кількість киснезалежних пацієнтів зменшилася. Тож на які сюрпризи чекати від різновиду нового штаму, медики поки не розуміють. Через ріст захворюваності на ковід, на Рівненщині вже розпочали щеплювати населення другою бустерною дозою вакцини.

Лікарі заспокоюють, наразі ситуація контрольована, адже медзаклади готувалися до погіршення епідситуації. Лікарні забезпечені киснем та необхідними медикаментами. Однак коли очікувати піку захворюваності на коронавірусну інфекція, медики прогнозувати не беруться. 

Читайте також: