ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Служити і захищати: на Рівненщині відзначили поліцейських (ФОТО)

Нагороди поліцейським, 29 квітня, вручив начальник ГУНП в Рівненській області Олександр Ганжа під час відеоселекторної наради.

Про це повідомляють на сторінці Поліції Рівненщини.

Так, двом працівникам Управління поліції охорони оголошено «Подяку» за високий професіоналізм та пильність при розкритті кримінального правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків.

Крім того, за високі досягнення в спорті та здобуту першість з футзалу серед аматорських команд міста Рівне відзнаки отримала футбольна команда поліції Рівненщини «Тріумф». Символічно, що у Всеукраїнський день футболу дев’ятьом поліцейським-футболістам вручили грамоти та нагрудні знаки.

Також шестеро працівників поліції отримали чергові спеціальні звання.

Олександр Ганжа привітав підлеглих та наголосив, що за кожним успіхом стоїть титанічна праця: «Бажаю вам і надалі вдосконалюватись та досягати професійних висот, адже у всіх нас попереду головне випробування — наша найбільша Перемога!»

Читайте також: