Radio
Online
Повiдомити новину

«Слуга народу» передумав судитися з облрадою стосовно обрання керівників ради. Чому так сталось

Рівненський окружний адмінсуд закрив провадження у справі про оскарження обрання голови Рівненської обласної ради. Відповідне рішення з'явилось сьогодні, 9 серпня. 

Таке рішення було ухвалено з огляду на подану заяву позивача депутат облради від "слуги народу" Юрія Ліпського про відкликання свого позову. 

Нагадаємо, Юрій Ліпський вимагав у суді визнати незаконним та скасувати рішення першої сесії Рівненської облради про обрання голови облради, його заступників та голів комісій через те, що, на його думку, на сесії був порушений регламент. 

Йдеться про засідання сесії, 2 грудня,коли головуючий, а нині голова облради Сергій Кондрачук продовжив вести сесію, хоча перед цим головуючий Микола Драганчук її закрив. після цього депутати "Слуги народу", "Батьківщини" та "Сили та честі" демонстративно покинули сесію. Засідання продовжилось, оскільки на сесії була більшість. 

У коментарі журналістам ITV media group  підтвердив відкликання позову та пояснив причину такого рішення: 

- У п'ятницю ми подали мою заяву про закриття справи та відкликання моєї заяви. У мене є своя загальна позиція. Я бачу, що робиться в обласній раді. Я маю чітку позицію. Вважаю, що те, що я буду судитися, не повпливає на ті справи, які відбуваються в обласній раді. Не хочу бути втягнутий в подальшу діяльність обласної ради та в ті кроки, які вони роблять, - каже Юрій Ліпський. 

Рішення суд мав вже проголосити 20 серпня. 

Водночас голова обласної ради Сергій Кондрачук зізнається, що для нього рішення про відкликання позову не стало повною несподіванкою: 

- Ця інформація озвучувалася в кулуарах. Тому сказати, що це було для мене повною несподівакною - не можу. Разом з тим, це приємна несподіванка. Приємно, що верховенство права та здоровоого глузду взяло верх, - говорить Сергій Кондрачук. - Ми готувались до засідання суду 20 серпня. Зрештою я й сесію переніс на 19 число, попереньо вона планувалась на 20-те. І ми очікували цього засідання, тепер, як я розумію, його не буде. 

Читайте також: