Radio
Online
Повiдомити новину

Скільки коштуватиме тепло для населення у Рівному

Фото ілюстративне

Міська влада не залишить рівнян без підтримки і готова компенсувати частину тарифу на опалення з міського бюджету. Такий висновок можна зробити за результатами сьогоднішнього сесійного засідання Рівнеради.

"Ми прийняли рішення захистити рівнян - взяти цю надважку ношу на бюджет міста. Не можна доводити людей до повного зубожіння в такий важкий час. Будемо звертатися до Кабміну, щоб в терміновому порядку розробити відповідні механізми та роз’яснення алгоритму здійснення компенсації," - каже міський голова Рівного Олександр Третяк.

Це консолідована позиція більшості депутатів, каже секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян:

“Не можемо, не маємо права залишити людей без підтримки у такий складний час. Нова хвиля пандемії, економіка м'яко кажучи не в кращому стані, доходи людей зменшуються, тому я переконаний у тому, що місто з бюджету зобов'язане компенсувати хоча б частину тарифу. Сподіваюсь Уряд в найкоротші терміни розробить відповідний механізм для впровадження такої компенсації”, - сказав у перерві сесійного засідання секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Варто зауважити, що остаточне рішення щодо розміру тарифів на опалення розглядатиме Рівненський міськвиконком. Сьогодні ж, депутати Рівненської міської ради рекомендували міськвиконкому затвердити вартість послуги з теплопостачання для населення - 2375 грн за гігакалорію. Тоді як теплопостачаюче підприємство просило спершу встановити тариф на рівні 3700 за Гкал, проте після тривалих перемовин тариф вдалося знизити до 2725 за Гкал. Втім, і цей тариф депутати Рівнеради вважають зависоким.

До слова, у Києві підвищилися тарифи на опалення. Згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації №2145 від 13 жовтня 2021 року, тепер за 1 Гкал тепла киянам доведеться платити 2,876 тис. грн. Про це повідомляє Главком. Минулого року за 1 Гкал тепла доводилося платити 1,654 тис. грн, тепер вартість зросла майже удвічі. 

Читайте також: