Radio
Online
Повiдомити новину

Скандальне проект рішення: у Рівному відбулась чергова сесія Рівненської облради (ВІДЕО)

Сьогодні відбулась шістнадцята сесія Рівненської обласної ради. Серед понад 50 питань депутати розглянули й скандальний проект рішення про реорганізацію центрів позашкільної освіти, що підняв неабиякий розголос. Сперечалися й депутати в сесійній залі.

Чергове пленарне засідання сесії обласної ради традиційно розпочалось із гімну України та хвилини мовчання, аби вшанувати пам’ять полеглих у війні українських захисників. Продовжили урочистості врученням подарунків для медиків рівненської екстренки, що нещодавно повернулись із Херсонщини, та премії директору Державного історико-культурного заповідника міста Острог. Окрім цього, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня відзначили Начальника обласного військового госпіталю Андрія Бурачика.

У сесійній залі зібралось 52 депутати. Усього розглянули 51 питання. Перед початком обговорення деякими обласними обранцями було запропоновано внести зміни до порядку денного. Зокрема просили повернутися до звернення Рівненської облради щодо доплат українським військовим та силовикам. Однак пропозицію депутатів у залі не підтримали.

Також деякі депутати пропонували зняти з обговорення й скандально-відомий проект рішення про реорганізацію центрів позашкільної освіти. Однак і цю пропозицію не підтримали. У висновку найбільш суперечливе питання таки розглянули.

Водночас депутат Рівненської облради Олександр Набочук вважає злиття недоцільним. Адже ці заклади мають різні напрямки виховання дітей. Тож яким чином вони зможуть повноцінно функціонувати після об'єднання - збагнути не може. Окрім цього, незрозумілим моментом, як зазначає, є й те, що цьогоріч департамент освіти та науки скоротив фінансування усіх трьох закладів.

Погоджується із думкою Набочука й директор одного із трьох закладів, який планують об'єднати, Юрій Шадий.

Разом із тим у департаменті Освіти та науки пояснюють: така реорганізація ніяк не вплине на патріотичне виховання дітей.

Відтак, після тривалих суперечок обласні обранці 41 голосом затвердили реорганізацію центрів позашкільної освіти. Але, як зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, - це лише початок.

Читайте також: