Radio
Online
Повiдомити новину

Сипоптики розповіли, якою буде погода на Новий рік на Рівненщині (ВІДЕО)

Кількість пожеж у період новорічно-різдвяних свят зростає. Таку невтішну статистику щороку фіксують рятувальники. Попри те говорять, готові до будь-якого розвитку подій, як у містах так і на селі. До слова, вже найближчим часом область чекає потепління, а разом з ним чергові виклики. Більше у сюжеті.

За одинадцять місяців цього року на території області відбулося 1139 пожеж. У наслідок цього загинуло 26 осіб, 14 людей отримали травми. Матеріальні збитки, завдані вогнем становлять більше ніж 323 мільйони гривень. Найбільше пожеж трапилось на території Сарненщини, а найбільше смертей вогонь приніс на Дубенщині.

Основними причинами виникнення пожеж були - це необережне поводження з вогнем, коротке замикання, порушення правил облаштування і експлуатація печей, підпали, пустощі дітей з вогнем. Несправність транспортних засобів і розряд блискавки. Пожежі, в наслідок яких загинули люди, виникли з наступних причин - це не обережність під час паління і порушення правил пожежної безпеки по експлуатації печей, - Юрій Корецький т.в.о начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області

На сьогодні в області створено 70 місцевих пожежно-рятувальних підрозділів, 28 добровільних пожежних команд в населених пунктах та 41 пожежна дружина - говорить виконавчий директор "Асоціації ОТГ Рівненщини". На утримання рятувальних підрозділів з початку року органами місцевого самоврядування виділено понад 30 мільйонів гривень.

Взаємодія професійних вогнеборців з добровольцями, на нашу думку, є якраз оцією аксіомою, яка може досягти хороших результатів. Також, з приємністю можу відзначити, що в області створено і функціонують два центри безпеки громадян. Це в Млинівській громаді і Білокриницькій громаді і сподіваємо, що незабаром мережа центрів безпеки буде розширена, - Василь Туз виконавчий директор "Асоціації ОТГ Рівненщини"

Поміж тим начальник Рівненського гідрометцентру зауважує, що вже найближчим часом на територію області прийде потепління. Та це не означає, що на дорогах стане безпечніше.

Денні температури сягатимуть до +5 градусів тепла, нічні температури можуть сягати від -3 до 2 градусів тепла. І хочу сказати, що протягом цих днів в нас збережеться на дорогах ожеледиця, а також будуть опади у вигляді мокрого снігу, а також дощу. Тобто, ми бачимо що у нас настає такий період маленької відлиги і ось такий наразі прогноз, - Богдан Масовець начальник Рівненського гідрометеоцентру

А ось у новорічно-різдвяний цикл від погоди слід очікувати незначного похолодання з помірними опадами у вигляді снігу.

Читайте також: