Radio
Online
Повiдомити новину

Щорічне планове щеплення тварин у Рівному (ВІДЕО)

Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Щороку в нашій області на сказ хворіє від 2 до 8 тварин, і саме ця хвороба для них є смертельною. Тому протягом двох тижнів у Рівному проводитимуть безкоштовну профілактичну вакцинацію тварин проти цього захворювання.

Цьогоріч Рівне стало містом, у яке час від часу навідуються дикі звірі. Їх вже було помічено у парку, на дитячому майданчику, біля житлових будинків. Людям потрібно бути вкрай обережними із ними, адже вони можуть бути небезпечними через захворювання, які можуть переносити. Одним з таких є сказ. Якщо ним заразиться людина, то на неї чекає довготривале лікування, а от вашого улюбленця врятувати практично буде неможливо.

Аби запобігти розповсюдженню сказу на вулицях Рівного будуть проводити профілактичні щеплення тварин, і саме це є одним з основних шляхів контролю захворюваності. Робити їх потрібно раз на рік, періодично проводячи ветеринарний огляд. Наразі за кошти держави закуплено 1600 доз вакцини. За словами Михайла Дзьолося, щеплення це єдине, що може вберегти тварину від цього захворювання.

Аби зробити ін'єкцію від сказу, ваша тварина має бути абсолютно здоровою, а з моменту останнього лікування має минути щонайменше два тижні. Це п'ятирічна Ляля Батьківна. Її господар Ярослав приходить сюди не вперше, оскільки знає про важливість проведення щеплень.

Є також рівняни, які раніше щеплень тваринам не робили.

Ветеринари проводитимуть безкоштовні щеплення у мобільних пунктах вакцинації кожного дня крім вихідних з 15:00 до 19:00. Фахівці наголошують, аби люди уникали контакту з безпритульними та дикими тваринами, а якщо вони на вас напали - негайно звертайтеся за допомогою до медичних працівників.

 

Читайте також: